2022 6
Przejdź do stopki

Drugi Dzień Igrzysk bez medalu

Treść

W drugim dniu Mistrzostw Europy rozgrywanych w Krakowie , w  ramach Igrzysk Europejskich Małopolska 2023, w slalomie kajakowym rozegrano kwalifikacje do półfinałów w konkurencji C1 Mężczyzn. Awans w komplecie wywalczyli Hedwig Grzegorz, Sztuba Kacper i Wiercioch Michał. W C-1 kobiet w półfinale zobaczymy Stach Aleksandrę oraz Zwolińską Klaudię. Z dalszej rywalizacji odpadła Katarzyna LIber.

Po południu rozegrane zostały biegi zespołowe C1x3. Mężczyźni w składzie Hedwig Grzegorz, Sztuba Kacper i Wiercioch Michał ukończyli zawody na 7 miejscu. Kobiety Liber Katarzyna, Stach Alksandra,  Zwolińska Klaudia zajęły 8 miejsce.

Jutro kolejne emocje. Najpierw pólfinały w K-1 mężczyzn i kobiet, a od 12.40 rozpoczyna się walka o medale.

Zapraszamy na Kolną w Krakowie, przed telewizory oraz do śledzenia wyników on-line