2022 6
Przejdź do stopki

Ostatni dzień Igrzysk kolejny medal Klaudii Zwolińskiej

Treść

W dniu dzisiejszym od godziny 9.05 rywalizację o wejście do finału rozpoczeli zawodnicy w konkurencji C-1 mężczyzn. Z naszych reprezentantów najlepiej popłynął Kacper Sztuba, który awansował do finału. Na 19 miejscu rywalizację ukończył Michał WierciochGrzegorz Hedwig z 50 punktami karnymi był 28.  W finale Kacper popełnił kilka błędów, otrzymał na jednej z bramek 50 pkt. karnych i zajął 10 miejsce.  W półfinale C-1 kobiet  zobaczyliśmy dwie polki. Do finału z 9 rezultatem awansowała wczorajsza wicemistrzyni Europy Klaudia Zwolińska. Alksandra Stach zajęła 16 miejsce. W przejeździe finałowym po raz kolejny Klaudia popłynęła szybko, bez błędów co dało jej drugi srebrny medal. W Kayak Crossie na półfinale ukończył zawody Mateusz Polaczyk. Klaudia Zwolińska odpadła z dalszej rywalizacji w półfinale.

Dziękujemy wszytkim zawodniczkom i zawodnikom za walkę, dostarczenie wielu . pozytywnych emocji.  Od najbliższego piątku  7 lipca do niedzieli 9 lipca kolejne zawody na torze Kolna - Puchar Europy Juniorów. Zapraszamy