1. Slalom  noworoczny wyniki

2. Krakowskie Slalomy 

SOBOTA : C-1 MEN kwalifikacje,finał "A", finał"B"

                                         K-1 WOMEN kwalifikacje, finał "A", finał "B"

                                         K-1 MEN kwalifikacjefinał "A", finał "B"

                                         C-1 WOMEN kwalifikacje,finał

                                         C-2 MEN kwalifikacje,finał

NIEDZIELA : C-1 MEN kwalifikacje,finał "A", finał "B"

                                            K-1 WOMEN kwalifikacje,finał "A",finał "B"

                                            K-1 MEN kwalifikacjefinał "A"finał "B"

                                            C-1 WOMEN kwalifikacje,finał 

WYNIKI KOŃCOWE

3. Mistrzostwa Polski w Slalomie Kajakowym

Półfinały: C-1 men, K-1 wom, C-2 men, K-1 men, C-1 women,

 finały: C-1 men, K-1 wom, C-2 men, K-1 men, C-1 women, C-2 mix

zespoły: C-1 x3 men, K-1 x 3 wom, C-2 x3 men, K-1 x 3 men, C-1 x 3women

 4. Puchar Ziemi Sądeckiej, Złote Wiosło I rzut Ligi Młodzików, Pucharu Polski:

 C-1 men, K-1 wom, C-2 men, K-1 men, C-1 women

5. Puchar Prezydenta Miasta Krakowa II rzut Ligi Młodzików, Pucharu Polski

Sobota: C-1 men, K-1 wom, K-1 menC-1 women 

Niedziela: C-1 men, K-1 wom, K-1 menC-1 women

6. Puchar Burmistrza Szczawnicy III rzut Ligi Młodzików: C-1 men, C-2 men, K-1 wom, K-1 menC-1 women

7. Nocny Slalom Krościenko :  eliminacje: C-1men, C-1 men 07+, C-1 womC-1 wom 07+, K-1 womk-1 wom 07+K-1 menK-1 men 07+ , finał:  C-1men, C-1 men 07+C-1 womC-1 wom 07+K-1 womk-1 wom 07+K-1 menK-1 men 07+.

8. Puchar Kwisy IV rzut Ligi Młodzików, III Puchar Polski: 

młodzicy: C-1 men, C-2 menK-1 wom, K-1 menC-1 women

open: C-1 men, C-2 menK-1 wom, K-1 menC-1 women

9. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Slalomie Kajakowym: C-1 men: półfinałfinał, K-1wom: półfinałfinał, C-1wom: półfinałfinał, K-1men: półfinałfinał, C-2 men: półfinałfinał

10. Mistrzostwa Polski Juniorów w Slalomie Kajakowym: C-1 men: półfinałfinał, K-1wom: półfinałfinał, C-1wom: półfinałfinał, K-1men: półfinałfinał, C-2 men: półfinał, finał

11. Memoriał Olgi Małkowskiej V rzut Ligi Młodzików : C-1menC-1 wom, K-1 wom, k-1 wom 06+  , K-1 menK-1 men 06+

12. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików : C-1men, C-1 wom, K-1 wom, C-2 menK-1 men drużynowe

13. Mistrzostwa Polski Młodzików w Slalomie Kajakowym: C-1 men: półfinał, finał, K-1wom: półfinał, finał, C-1wom: półfinał, finał, K-1men: półfinał, finał, C-2mixt, drużynowe

14. Memoriał Wernerów IV rzut Pucharu Polski open: C-1men, K-1wom, C-1wom,C-2men, K-1men, młodzicy: C-1men, C-1wom, K-1men, K-1wom, C-2 men.

15. Memoriał W. Piecyka, Mistrzostwa Polski Weteranów wyniki

16. Memoriał Roberta Korzeniewskiego, Finał Pucharu Polski, Ligi Młodzików K-1 menC-1 menK-1 wom,C-1 wom, C-2 men   K-1 młodzK-1 młodziczki, C-1 młodzicyC-1 młodziczkiC-2 młodzicy,drużynowe

17. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Slalomie Kajakowym: C-1 men: półfinałfinał, K-1wom: półfinałfinał, C-1wom: półfinałfinał, K-1men: półfinałfinałdrużynowe

18. 75.  Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w zjeździe: 

zjazd senior K-1, junior senior, C-2 junior senior, C-1 junior senior, K-1 kobiet senior, K-1 kobiet junior 

Sprint: Kwalifikacje K-1 men, C-1 men, C-2, K-1 kobiet

Sprint: Finał K-1 men, C-1 men, C-2, K-1 kobiet

19. Mistrzostwa Polski Weteranów wyniki