1. XIII Noworoczny Slalom  Rownoległy wyniki: K-1 menC-1 menK-1 women, C-1 women

 2. Puchar Polski Krakowskie Slalomy 1 i 2 kwalifikacja do reprezentacji seniorów, U-23, juniorów wyniki:

    sobota półfinały: K-1 menC-1 menK-1 womenC-1 women ,finały A: K-1 menC-1 menK-1 womenC-1 women  

            finały B: K-1 men C-1 menK-1 womenC-1 women 

    niedziela półfinały: K-1 men, C-1 menK-1 womenC-1 women ,finały A: forrunner K-1 menC-1 menK-1 womenC-1 women 

            finały B: K-1 menC-1 men, K-1 women, C-1 women  

 3. Puchar Polski Krakowskie Slalomy 1 i 2 kwalifikacja do reprezentacji seniorów, U-23, juniorów wyniki:

    sobota półfinały:  forruner, K-1 menC-1 menK-1 women, C-1 women ,finały A: K-1 menC-1 menK-1 womenC-1 women , finał B

    niedziela półfinały: forruner, K1 menC-1 menK-1 womenC-1 women ,finały A:  K-1 menC-1 menK-1 womenC-1 women , finał B

 4. Puchar Prezydenta Miasta Krakowa:

    sobota kwalifikacje: K-1 menC-1 menK-1 womenC-1 women ,finały A: K-1 menC-1 menK-1 womenC-1 women ,

                                                                      finał B:  K-1 menC-1 menK-1 womenC-2 MIX

               extrime: kwalifikacjeK-1 men półfinał, K-1 men finałK-1 women finał

   niedziela kwalifikacje: K-1 menC-1 men, K-1 womenC-1 women ,finały A: K-1 menC-1 menK-1 womenC-1 womenC-2 MIX

                                                                      finał B:  K-1 menC-1 menK-1 women.

5. XVI Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica wyniki: K-1 M, K-1 M 2010, C-1 menK-1 K, K-1K 2010, C-1 K, C-2 MIX

6. XIII Memoriał im. Olgi Małkowskiej wyniki: K-1 M 07-08K-1 M 09+K-1 K 07-08K-1 K 09+, C-1 M, C-1 K, C-2 MIX, drużyna

7. I Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzików i Dzieci w Slalomie Kajakowym+ wyniki: K-1 M 07-09K-1 M 10+K-1 K 07-09K-1 K 10+C-1 MC-1 KDebiutydrużyna

8. Puchar Kwisy: K-1 men I przejazdK-1 men II przejazdC-1 menK-1 womenC-1 womenC-2 MIX   młodzicy: K-1 menC-1 menK-1 womenC-1 womenC-2 MIX

                             extrime kwalifikacje, K-1 men juniorK-1 men junior młodszy, K-1 women junior , K-1 women junior młodszy

9. XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Mistrzostwa Polski Młodzików: wyniki

10. 73 Mistrzostwa Polski w Slalomie Kajakowym wyniki:

             półfinały:forruner, K-1 men, C-1 menK-1 women, C-1 women ,finały A: K-1 menC-1 menK-1 womenC-1 women 

             zespoły: K-1 menC-1 menK-1 womenC-1 women 

11. 3 Mistrzostwa Polski w Extreme Slalom wyniki:

12. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Slalomie Kajakowym Strefa "A" wyniki: K-1 men, K -1 I przejazdC-1 menK-1 womenC-1 women , C-2 mix , drużynowo              Wyniki dzieci: Dziewczynki, Chłopcy

1. X Mistrzostwa Polski Młodzików w Slalomie Kajakowym wyniki półfinały: K-1 menC-1 menK-1 women, C-1 women 

                                                                                                              finały: K-1 menC-1 menK-1 womenC-1 women C-2 mix