1. Slalom  noworoczny wyniki: kwalifikacje: K-1 men, C-1 men, K-1 women, finał: K-1 men, C-1 men, K-1 women, C-1 women

2. Krakowskie Slalomy: C-1 men openK-1 women openK-1 men open, C-1 women open, C-2 mix openC-1 men młodzikK-1 women młodzikK-1 men młodzik, C-1 women młodzik, C-2 mix młodzik,

3. Miedzynarodowe Regaty UKS w Slalomie Kajakowym : C-1 men, K-1 wom 06-07, K-1 wom 08 +, K-1 men 06-07, K-1 men 08+, C-1 wom, debiuty wom, debiuty men

4. XV Memoriał im. Roberta Korzeniewskiego w Slalomie Kajakowym : C-1 men openK-1 women openK-1 men openC-1 women openC-2 mix openC-1 men młodzikK-1 women młodzikK-1 men młodzikC-1 women młodzikC-2 mix młodzik,

5. Mistrzostwa Polski Juniorów: wyniki

6. 26 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych: wyniki

7. Miedzynarodowy Puchar Prezydenta Miasta Krakowa w Slalomie Kajakowym : Puchar Prezydenta Miasta Krakowa: wyniki

sobota: C-1 men: kwalifikacje, finał"B", finał "A"C-1 women: kwalifikacje, finał , K-1 men: kwalifikacje, finał"B", finał "A", K-1 women: kwalifikacje, finał"B", finał "A"C-2 OPEN:  finał

niedziela: C-1 men: kwalifikacje, finał"B", finał "A"C-1 women: kwalifikacje, finałK-1 men: kwalifikacje, finał"B", finał "A"K-1 women: kwalifikacje, finał"B", finał "A"C-2 OPEN:  finał

8. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, kwalifikacje do reprezentacji sobota:  Kwalifikacje: C-1 men, C-1 women, K-1 men, K-1 women. finały: C-1 kobiet "A", C-1 men "A", K-1 men "A", K-1kobiet "A",  C-1 kobiet "B", C-1 men "B", K-1 men "B"

9. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski final: C-1 kobiet, C-1 men, K-1 men, K-1kobiet. klasyfikacja klubów, województw

10. Kwalifikacje do reprezentacji : C-1 kobiet, C-1 men, K-1 men, K-1kobiet.

11. 72 "LOTTO" Mistrzostwa Polski Seniorów w Slalomie Kajakowym:  Kwalifikacje: C-1 kobiet, C-1 meżczyzn, K-1 kobiet, K-1 mężczyzn. Kwalifikacje II: C-1 meżczyzn, K-1 kobiet, K-1 mężczyzn.

półfinały: C-1 kobiet, C-1 meżczyzn, K-1 kobiet, K-1 mężczyzn, C-2 MIX            finały: C-1 kobiet, C-1 meżczyzn, K-1 kobiet, K-1 mężczyznC-2 MIX  zespoły: C-1x3 kobiet, C-1x3 meżczyzn, K-1 x3 kobiet, K-1 x3 mężczyzn

12. II  Mistrzostwa Polski w Extrime Slalom: wyniki

13. 59 Puchar Ziemi Sądeckiej

       półfinał: C-1 kobietC-1 mlodziczek, C-1 men, C-1 młodzików,  K-1 men, K-1 młodzików,  K-1kobiet, K-1 młodziczek

       finał: C-1 kobietC-1 mlodziczekC-1 men, C-1 młodzików,  K-1 men finał "A", "B"  K-1 młodzików finał "A", "B",  K-1kobiet, K-1 młodziczek, C-2 Mix

 14. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Slalomie KajakowymC-1men, C-1 womenK-1 womK-1 menC-2 mixdrużynowo

15. 60 Memoriał Anny i Artura Wernerów, Mistrzostwa Polski Weteranów: C-1men, C-1 womenK-1 womK-1 men open, K-1 mlodzik, C-2 mixdrużynowo, weterani

16. IX Mistrzostwa Polski Młodzików w Slalomie Kajakowym im. Antoniego Kurcza 

Półfinały : C-1men, C-1 womenK-1 womK-1 menC-2 mix  Finaly : C-1men, C-1 women, K-1 womK-1 menC-2 mix

17: 77 Mistrzostwa Polski w Sprincie i Zjeździe Kajakowym:

Sprint: K-1 menpółfinałFinał , C-2 men, półfinałFinał, C -1 men, półfinałFinałK-1 women, półfinałFinał

Zjazd: K-1 men, juniorsenior, C-2 men, juniorsenior, C -1 men, juniorsenior, K-1 women, juniorsenior,

Zespoły: K-1 x3 men,  C-2 x3 menC -1 x3 menK-1x 3 womenWETERANI

Wiadomości