Sezon 2021
Treść
1. XIII Noworoczny Slalom Rownoległy wyniki: K-1 men, C-1 men, K-1 women, C-1 women
2. Puchar Polski Krakowskie Slalomy 1 i 2 kwalifikacja do reprezentacji seniorów, U-23, juniorów wyniki:
sobota półfinały: K-1 men, C-1 men, K-1 women, C-1 women ,finały A: K-1 men, C-1 men, K-1 women, C-1 women
finały B: K-1 men, C-1 men, K-1 women, C-1 women
niedziela półfinały: K-1 men, C-1 men, K-1 women, C-1 women ,finały A: forrunner K-1 men, C-1 men, K-1 women, C-1 women
finały B: K-1 men, C-1 men, K-1 women, C-1 women
3. Puchar Polski Krakowskie Slalomy 1 i 2 kwalifikacja do reprezentacji seniorów, U-23, juniorów wyniki:
sobota półfinały: forruner, K-1 men, C-1 men, K-1 women, C-1 women ,finały A: K-1 men, C-1 men, K-1 women, C-1 women , finał B
niedziela półfinały: forruner, K1 men, C-1 men, K-1 women, C-1 women ,finały A: K-1 men, C-1 men, K-1 women, C-1 women , finał B
4. Puchar Prezydenta Miasta Krakowa:
sobota kwalifikacje: K-1 men, C-1 men, K-1 women, C-1 women ,finały A: K-1 men, C-1 men, K-1 women, C-1 women ,
finał B: K-1 men, C-1 men, K-1 women, C-2 MIX
extrime: kwalifikacje, K-1 men półfinał, K-1 men finał, K-1 women finał
niedziela kwalifikacje: K-1 men, C-1 men, K-1 women, C-1 women ,finały A: K-1 men, C-1 men, K-1 women, C-1 women, C-2 MIX
finał B: K-1 men, C-1 men, K-1 women.
5. XVI Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica wyniki: K-1 M, K-1 M 2010, C-1 men, K-1 K, K-1K 2010, C-1 K, C-2 MIX
6. XIII Memoriał im. Olgi Małkowskiej wyniki: K-1 M 07-08, K-1 M 09+, K-1 K 07-08, K-1 K 09+, C-1 M, C-1 K, C-2 MIX, drużyna
7. I Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzików i Dzieci w Slalomie Kajakowym+ wyniki: K-1 M 07-09, K-1 M 10+, K-1 K 07-09, K-1 K 10+, C-1 M, C-1 K, Debiuty, drużyna
8. Puchar Kwisy: K-1 men I przejazd, K-1 men II przejazd, C-1 men, K-1 women, C-1 women, C-2 MIX młodzicy: K-1 men, C-1 men, K-1 women, C-1 women, C-2 MIX
extrime kwalifikacje, K-1 men junior, K-1 men junior młodszy, K-1 women junior , K-1 women junior młodszy
9. XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Mistrzostwa Polski Młodzików: wyniki
10. 73 Mistrzostwa Polski w Slalomie Kajakowym wyniki:
półfinały:forruner, K-1 men, C-1 men, K-1 women, C-1 women ,finały A: K-1 men, C-1 men, K-1 women, C-1 women
zespoły: K-1 men, C-1 men, K-1 women, C-1 women
11. 3 Mistrzostwa Polski w Extreme Slalom wyniki:
12. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Slalomie Kajakowym Strefa "A" wyniki: K-1 men, K -1 I przejazd, C-1 men, K-1 women, C-1 women , C-2 mix , drużynowo Wyniki dzieci: Dziewczynki, Chłopcy
13. X Mistrzostwa Polski Młodzików w Slalomie Kajakowym wyniki półfinały: K-1 men, C-1 men, K-1 women, C-1 women
finały: K-1 men, C-1 men, K-1 women, C-1 women , C-2 mix
14. 61 Memoriał A.A. Wernerów, Mistrzostwa Polski w Slalomie Mastersów:
Sobota:K-1,C-1 młodz., K-1.C-1 mlodziczek C-2 MIX, mastersi
Niedziela: K-1,C-1 młodz., K-1.C-1 mlodziczek, C-2 MIX, Open
15. XVI Memoriał Roberta Korzeniewskiego: wyniki
16. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Slalomie Kajakowym wyniki półfinał, finał
78 Mistrzostwa Polski w Zjeździe Kajakowym i Sprincie Górskim:
Sprint Międzynarodowe: K-1 men, półfinał, Finał , C-2 men, półfinał, Finał, C -1 men, półfinał, Finał, K-1 women, półfinał, Finał
Sprint Mistrzostwa Polski: K-1 men, półfinał, Finał , C-2 men, półfinał, Finał, C -1 men, półfinał, Finał, K-1 women, półfinał, Finał
Zjazd Międzynarodowe: senior, junior, kobiety.
Zjazd Mistrzostwa Polski: senior, junior, kobiety, masters
Zespoły Międzynarodowe: Mężczyźni,
Zespoły Mistrzostwa Polski: Mężczyźni, Kobiety